Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LENNART ROUPE (född 1918): Stockholm, båtar, signerad och daterad L. Roupe, numr 187/190, litografi och screentryck, bladstrl. ca 66x59 cmm, oramat blad
695098
2019-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här