Bordslampor Gladys Goose & Company

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GLADYS GOOSE & COMPANY, golvlampa, 1900-talets slut, USA, plast, sockel i lackerad metall, etikettmärkt, höjd ca 62 cm

Brukslitage,

695101

2019-10-30