Omega fickur 1930-tal
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA, fickur, 1930-tal, manuellt urverk, doublé, mineralglas, serie nr. 9756484, verk nr. 8945350, kaliber 38.5 LT1, diam ca 48 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
695103
2019-11-03