Omega fickur 1930-tal

Omega fickur 1930-tal
Omega fickur 1930-tal
Omega fickur 1930-tal
Omega fickur 1930-tal
Omega fickur 1930-tal
Omega fickur 1930-tal
Omega fickur 1930-tal
Omega fickur 1930-tal
Omega fickur 1930-tal
Omega fickur 1930-tal
Omega fickur 1930-tal
Omega fickur 1930-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA, fickur, 1930-tal, manuellt urverk, doublé, mineralglas, serie nr. 9756484, verk nr. 8945350, kaliber 38.5 LT1, diam ca 48 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

695103

2019-11-03