Tillbaka till katalog

Bordslampa art deco-stil

Bordslampa art deco-stil
Bordslampa art deco-stil
Bordslampa art deco-stil
Bordslampa art deco-stil
Bordslampa art deco-stil
Bordslampa art deco-stil
Bordslampa art deco-stil
Bordslampa art deco-stil
Bordslampa art deco-stil
Bordslampa art deco-stil
Bordslampa art deco-stil
Bordslampa art deco-stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

Beskrivning

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, art deco-stil, fot i grön sten, stomme i försilvrat trä, föreställande kvinnofigur med glob, höjd ca 65 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

695106

Datum:

2019-10-29