Petter Thoen

Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETTER THOEN (född 1943): Interaktion samt WOW signerad Thoen, 260/350, samt 266/350, färglitografier, bladmått, ca 32x46 cm, resp 46x32 oramade blad.

695125

2019-10-30