Ed Finnell fotografi föreställande Jimmy Page

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Robert Plant & Jimmy Page, Led Zeppelin, "Physical Graffiti Tour", Los Angeles 25 Mars 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 12/50, handtryckt analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm

Oramat fotografi

695126

2019-10-29