Lomonosov Cobalt Net
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOMONOSOV, "Cobalt Net", teservis, 15 dlr, porslin, Sovjet, stämplade Lomonosov made in USSR, bestående av 11 kaffekoppar med fat, tekanna, sockerskål, gräddsnipa, kakfat
Smärre slitage.
695133
2019-10-29