Lomonosov Cobalt Net

Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net
Lomonosov Cobalt Net

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOMONOSOV, "Cobalt Net", teservis, 15 dlr, porslin, Sovjet, stämplade Lomonosov made in USSR, bestående av 11 kaffekoppar med fat, tekanna, sockerskål, gräddsnipa, kakfat

Smärre slitage.

695133

2019-10-29