Skrivbord 1900-tal

Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, jugend, 1900-talets början, gråmålat med svart skiva samt läder, beslag i mässing, höjd 77, 132x60 cm

Senare bemålning

695141

2019-10-29