Sekretär 1900-tal

Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal
Sekretär 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEKRETÄR, 1900-ta, möjligen Frankrike, fanérat olika träslag med intarsiadekor, beslag i mässing, höjd 100, 90x43 cm

Smärre slitage

695150

2019-10-29