Harry Kampf olja på duk

Harry Kampf olja på duk
Harry Kampf olja på duk
Harry Kampf olja på duk
Harry Kampf olja på duk
Harry Kampf olja på duk
Harry Kampf olja på duk

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARRY KAMPF (1926-1989): Gatumotiv, olja på duk, signerad samt. daterad Harry Kampf -70, dukmått 30x40 cm

Med dedikation på baksidan,

695152

2019-10-29