Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KENNETH BERGENBLAD, 4 karmstolar "Cicero", Dux, förkromad benställning, klädsel i gult skinn, sitthöjd ca 44 cm
Skador: slitage, märken och fläckar
695157
2019-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här