Kenneth Bergenblad stolar Cicero

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KENNETH BERGENBLAD, 4 karmstolar "Cicero", Dux, förkromad benställning, klädsel i gult skinn, sitthöjd ca 44 cm

Skador: slitage, märken och fläckar

695157

2019-11-04