Klubbat för:
420 EUR
Utropspris
400 EUR
BIRGER KAIPIAINEN, FAT, "Viola", stämplad i godset Viola 1967 Arabia 392/3000 Finland Kaipiainen Invenit, blå- och svartglaserat keramik, höjd 47 cm, bredd 42,5 cm
Smärre slitage
695161
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här