Wilhelm Wiik serigrafi

Wilhelm Wiik serigrafi
Wilhelm Wiik serigrafi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM WIK (1897-1987): geometrisk komposition, signerad Wilhelm Wik, numrerad 28/100, färgseriegrafi, bladmått ca 34,5x27 cm

695174

2019-10-29