Linneduk 1800-tal

Linneduk 1800-tal
Linneduk 1800-tal
Linneduk 1800-tal
Linneduk 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSDUK, 1800-talets fjärde kvartal, linnedamast, dräll med mönster av strödda stjärnor, ca 200x200 cm

Ett hörn med samtida (1800-tal) märkning och numrering i bläck, lätt fransad i stadkanten, i övrigt lätt bruksslitage

695192

2019-10-29