Linneduk 1800-tal
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSDUK, 1800-talets fjärde kvartal, linnedamast, dräll med mönster av strödda stjärnor, ca 200x200 cm
Ett hörn med samtida (1800-tal) märkning och numrering i bläck, lätt fransad i stadkanten, i övrigt lätt bruksslitage
695192
2019-10-29