Lampor Triggy Bessfelt & von Sydow
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LARS BESSFELT / CHRISTIAN VON SYDOW, 3 dlr lampor modell "Triggy", 1 golvlampa samt 2 bordslampor, Ateljé Lyktan, 1980-tal, svängd kromad fot med triangulär fotplatta av svartglaserad stenmassa, höjd ca 42/121 cm, etikettmärkta
Skador: blekta skärmar, en underskärm i plast med spricka, 2 socklar med små nagg
695200
2019-11-04