Lampor Triggy Bessfelt & von Sydow

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS BESSFELT / CHRISTIAN VON SYDOW, 3 dlr lampor modell "Triggy", 1 golvlampa samt 2 bordslampor, Ateljé Lyktan, 1980-tal, svängd kromad fot med triangulär fotplatta av svartglaserad stenmassa, höjd ca 42/121 cm, etikettmärkta

Skador: blekta skärmar, en underskärm i plast med spricka, 2 socklar med små nagg

695200

2019-11-04