Kuverttallrikar 14 stycken

Kuverttallrikar 14 stycken
Kuverttallrikar 14 stycken
Kuverttallrikar 14 stycken
Kuverttallrikar 14 stycken
Kuverttallrikar 14 stycken
Kuverttallrikar 14 stycken
Kuverttallrikar 14 stycken
Kuverttallrikar 14 stycken

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 14 st, 1900-tal, tenn, diameter ca 32 cm

Repor

695203

2019-11-04