F Thieme oljemålning 1800-tal

F Thieme oljemålning 1800-tal
F Thieme oljemålning 1800-tal
F Thieme oljemålning 1800-tal
F Thieme oljemålning 1800-tal
F Thieme oljemålning 1800-tal
F Thieme oljemålning 1800-tal
F Thieme oljemålning 1800-tal
F Thieme oljemålning 1800-tal
F Thieme oljemålning 1800-tal
F Thieme oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

F THIEME (1800-tal): Kvinnoporträtt, signerad och daterad F. Thieme Dresden 1874, olja på duk, 65x52 cm

Skada, färgbortfall

695212

2019-10-29