Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DIADEM/BRUDKRONA, BROSCHER, 3 dlr., silver, 1900-talets början, dekor i form av blommor och blad, längd ca 8-16 cm, i låda
Smärre slitage
695214
2019-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här