Diadem / brudkrona broscher

Diadem / brudkrona broscher
Diadem / brudkrona broscher
Diadem / brudkrona broscher
Diadem / brudkrona broscher
Diadem / brudkrona broscher
Diadem / brudkrona broscher
Diadem / brudkrona broscher
Diadem / brudkrona broscher
Diadem / brudkrona broscher
Diadem / brudkrona broscher
Diadem / brudkrona broscher
Diadem / brudkrona broscher
Diadem / brudkrona broscher
Diadem / brudkrona broscher
Diadem / brudkrona broscher
Diadem / brudkrona broscher

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

DIADEM/BRUDKRONA, BROSCHER, 3 dlr., silver, 1900-talets början, dekor i form av blommor och blad, längd ca 8-16 cm, i låda

Smärre slitage

695214

2019-10-31