Alexandre Fassianos färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Figurkomposition, signerad A Fassianos, numrerad 92/100, färglitografi, ca 63x90 cm,

695217

2019-11-04