Arseny Ivanovitch Meshersky

Arseny Ivanovitch Meshersky
Arseny Ivanovitch Meshersky
Arseny Ivanovitch Meshersky
Arseny Ivanovitch Meshersky
Arseny Ivanovitch Meshersky
Arseny Ivanovitch Meshersky
Arseny Ivanovitch Meshersky
Arseny Ivanovitch Meshersky

Klubbat för:

5 600 EUR

Utropspris

7 000 EUR

ARSENI IVANOVITCH MESHERSKY (1834-1902) Skummande fors, signerad, olja på duk, uppfodrad på pannå, 37x60 cm

695225

2019-12-04