Alexandre Fassianos

Alexandre Fassianos
Alexandre Fassianos
Alexandre Fassianos
Alexandre Fassianos
Alexandre Fassianos
Alexandre Fassianos

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): "Le Retour", signerad A. Fassianos, färglitografi, 31/99, bildmått ca 49x84 cm

Skador: solblekt

695227

2019-11-04