Berndt Wennström
Valmis
2019-10-30
695234
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Skogsbryn, monogramsignerad B.W-93, olja på duk, ca 38x46 cm