Berndt Wennström

Berndt Wennström
Berndt Wennström
Berndt Wennström
Berndt Wennström
Berndt Wennström
Berndt Wennström

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Skogsbryn, monogramsignerad B.W-93, olja på duk, ca 38x46 cm

695234

2019-10-30