Rokokospegel

Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, 1700-tal, rokoko, förgylld och bronserad, dekor i pastellage, genombrutet krön, ca 110x46 cm

Senare glas och förgyllning

695238

2019-10-30