Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL, 1700-tal, rokoko, förgylld och bronserad, dekor i pastellage, genombrutet krön, ca 110x46 cm
Senare glas och förgyllning
695238
2019-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här