SÄNGBORD

SÄNGBORD
SÄNGBORD
SÄNGBORD
SÄNGBORD
SÄNGBORD
SÄNGBORD
SÄNGBORD
SÄNGBORD
SÄNGBORD
SÄNGBORD

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÄNGBORD, Louis Seize stil, tidigt 1900-tal, ek samt skivor i marmor (Verona rosso), inuti klädda med vitmålad plåt, höjd ca 80, skivorna 45x35 cm

Nagg på ena skivan bruks och åldersrelaterat slitage

695239

2019-11-01