Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRANGE, nattduksbord, 1 par, Frankrike, omkring 2000, fanérade i mahogny, beslag i mässing, brickmärkta, höjd 72, 41x34 cm
Skador: Repor och märken, en stopplist för dörr skadad
695247
2019-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här