Kandelabrar/ljusstakar 1800-talets första hälft
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KANDELABRAR/LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets första hälft, för 3 ljus, konverterabara till ljusstakar, brännförgylld brons, dekor av växtornamentik, höjd 35 cm
Slitage, ena basen med bristning
695257
2019-11-03