Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PUNSCHBÄGARE i silver, 6 st, C G Hallberg, 1900-talets mitt, med graverat monogram, i schatull, höjd ca 5 cm, vikt ca 243 g
Bruks och åldesrelaterat slitage
695264
2019-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här