Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, sengustaviansk, med stenskiva, fanerad i mahogny, beslag och lister i mässing, höjd ca 83 cm, B 73 cm
Skador: ytskador, senare stenskiva
695268
2019-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här