Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
SÄNGBORD / POTTSKÅP, 1 par, bemålat trä, dörrpar med mässingsknoppar, 1900-talets andra hälft, höjd ca 73, 37 x 29 cm
Bruksslitage
695269
2019-11-04