Pottskåp /sängbord

Pottskåp /sängbord
Pottskåp /sängbord
Pottskåp /sängbord
Pottskåp /sängbord
Pottskåp /sängbord
Pottskåp /sängbord
Pottskåp /sängbord
Pottskåp /sängbord

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

SÄNGBORD / POTTSKÅP, 1 par, bemålat trä, dörrpar med mässingsknoppar, 1900-talets andra hälft, höjd ca 73, 37 x 29 cm

Bruksslitage

695269

2019-11-04