Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
ORIENTMATTA, Kelim, old / semiantik, ca 300 x 115 cm
Zustandsbeschreibung
Åldersrelaterat slitage, smärre skador
695271
2019-11-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner