Orientmatta kelim

Orientmatta kelim
Orientmatta kelim
Orientmatta kelim
Orientmatta kelim
Orientmatta kelim
Orientmatta kelim
Orientmatta kelim
Orientmatta kelim

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

ORIENTMATTA, Kelim, old / semiantik, ca 300 x 115 cm

Zustandsbeschreibung

Åldersrelaterat slitage, smärre skador

695271

2019-11-04