Alfred Wetterström akvarell

Alfred Wetterström akvarell
Alfred Wetterström akvarell
Alfred Wetterström akvarell
Alfred Wetterström akvarell
Alfred Wetterström akvarell
Alfred Wetterström akvarell

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

ALFRED WETTERSTRÖM: "Stockholms inlopp och kastellholmen", signerad, akvarell, ca 50x24 cm

Ej examinerad ur ram

695291

2019-10-30