George Lodström oljemålning

George Lodström oljemålning
George Lodström oljemålning
George Lodström oljemålning
George Lodström oljemålning
George Lodström oljemålning
George Lodström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGE LODSTRÖM (1915-1972): "Vy från åsöberget mot stadsgården och djurgården" signerad och daterad Lodström -48, olja på duk, ca 50x62 cm

695292

2019-10-30