Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LASSE ÅBERG (född 1940): "Badanka", signerade Lasse Åberg, numrerad 3/300, färglitografi, ca 40x54 cm
Ej examinerad ur ramen
695307
2019-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här