Ljusstakar barock

Ljusstakar barock
Ljusstakar barock
Ljusstakar barock
Ljusstakar barock
Ljusstakar barock
Ljusstakar barock
Ljusstakar barock
Ljusstakar barock
Ljusstakar barock
Ljusstakar barock
Ljusstakar barock
Ljusstakar barock

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 17/1800-tal, barock, brännförgylld brons, stam med dekor av stående puttisar, höjd ca 20,5 cm

Omarbetade, senare ljusmanchetter, förgyllning med slitage

695332

2019-10-30