Röllakanamatta

Röllakanamatta
Röllakanamatta
Röllakanamatta
Röllakanamatta

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATTA, röllakan, 1960-/70-tal, ull på linvarp, osignerad, ca 204x148 cm

Färgblödningar förekommer

695352

2019-10-31