Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FAT PÅ FOT, ASSIETTER, 9 st., porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, varierande dekor i emaljfärger, järnoxid samt guld, diameter ca 9-18 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg, sprickor, slitage
695354
2019-10-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner