Omega Seamaster armbandsur 1960-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA Seamaster, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, krona med Omega, ref nr. 166002, verk nr. 22210462, kaliber 562, diam ca 34 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterare ej funktionen.
695362
2019-11-03