Omega Seamaster armbandsur 1960-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OMEGA Seamaster, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, krona med Omega, ref nr. 166002, verk nr. 22210462, kaliber 562, diam ca 34 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterare ej funktionen.

695362

2019-11-03