Tissot Antimagnetique armbandsur 1940-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TISSOT Antimagnetique, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, senare armlänk Imco ej original, serie nr. 1127301, kaliber 27, diam ca 30 mm

Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

695363

2019-11-03