IWC Beyer armbandsur 18K 1960-tal
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
IWC Beyer, armbandsur, 18K, 1960-tal, rödguld, manuellt urverk, plexiglas, senare läderem Bulova ej original, serie nr. 1904902, kaliber 41, diam ca 21 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
695365
2019-11-03