Berndt Friberg miniatyrskål Gustavsberg

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERNDT FRIBERG (1899-1981), miniatyrskål, stengods, Gustavsberg, grön glasyr, signerad Friberg samt med Gustavsbergs studiohand, höjd ca 3, diameter 5 cm

Smärre slitage

695384

2019-10-30