Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): Gullivers vagn, stämpelsignerad, HC 4/10, litografi, bladmått ca 53x76 cm
Oramad, gulnader, fuktfläckar i marginalen, hanteringsveck
695420
2019-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här