Karl-Erik Ekselius karmstol

Karl-Erik Ekselius karmstol
Karl-Erik Ekselius karmstol
Karl-Erik Ekselius karmstol
Karl-Erik Ekselius karmstol
Karl-Erik Ekselius karmstol
Karl-Erik Ekselius karmstol
Karl-Erik Ekselius karmstol
Karl-Erik Ekselius karmstol
Karl-Erik Ekselius karmstol
Karl-Erik Ekselius karmstol
Karl-Erik Ekselius karmstol
Karl-Erik Ekselius karmstol

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, karmstol, brickmärkt JOC, 1960-tal, teak,, klädd i svart skinn, sitthöjd 47 cm

Bruks och åldesrrelaterat slitage, omklädd stol med originalstoppning enligt uppgift

695422

2019-10-30