Louis Vuitton väska Pret-â-porter
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LOUIS VUITTON, väska/ bag, 1980-tal, Keepal 60, monogramprintad kanvas och detaljer samt handtag i kärnläder, märkt Louis Vuitton Paris made in France, mått ca 30x60x25 cm
Ingår i temaauktionen Pret-â-porter Europeisk mode från 6 decennium 1960-2010
Bruksslitage, blixtlås delvis sönder, blixtlåskläpp sönder, hänglås saknas
695432
2019-11-20