Louis Vuitton väska Pret-â-porter

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LOUIS VUITTON, väska/ bag, 1980-tal, Keepal 60, monogramprintad kanvas och detaljer samt handtag i kärnläder, märkt Louis Vuitton Paris made in France, mått ca 30x60x25 cm

Ingår i temaauktionen Pret-â-porter Europeisk mode från 6 decennium 1960-2010

Kuntoraportti

Bruksslitage, blixtlås delvis sönder, blixtlåskläpp sönder, hänglås saknas

695432

Päivämäärä:

2019-11-20