Larke resegarderob Pret-â-porter

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

LARKE, resegarderob, 1970/80-tal, marinblå polyester med vävda band i grönt, beiget, rött, inredning med flertalet fack, ihopfälld med måttet ca 45x60x22 cm

Ingår i temaauktionen Pret-â-porter Europeisk mode från 6 decennium 1960-2010

Bruksslitage, ytsmuts

695435

2019-11-20